Запитання до соцменеджера

Консультує Світлана Ретьман, службовець у сфері соціального захисту м.Буча

Наша багатодітна родина арендує квартиру у Бучі. Чи можемо ми користуватися пільгами для багатодітних родин без наявності прописки?

Так, звичайно. Ваша родина може звернутися до місцевих соціальних служб щодо пільг на житлово-комунальні послуги, надавши довідку від ОСББ про фактичне місце проживання. Такі звернення розглядаються створеними при місцевих радах комісіями. З питаннями щодо оздоровлення дітей вам  необхідно звертатися до відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Бучанської міської ради.

Чоловік прописаний у свекрові, приїжджає до родини фактично на вихідні. Чи буде враховуватися його прибутки при призначенні субсидії?

В такому випадку так, чоловіка треба декларувати і його прибуток буде враховано при призначенні субсидії на житлово-комунальні послуги. А от при визначенні обсягів споживання послуг в межах соціальних норм чоловік не буде врахований, оскільки він не користується такими послугами разом з сім’єю.

Які заходи щодо оздоровлення дітей бучанська мерія запланувала цього літа?

Зазвичай протягом літа оздоровлення дітей здійснюється в пришкільних таборах, на узбережжі Чорного та Азовського морів, на Закарпатті. Кожного року оздоровчі заклади обираються за тендерними процедурами. Цього року переможцями оголошених Бучанською радою торгів стали ДОТ “Веселка” (Скадовськ), ДОТ “Гренада” (Геніческ), Санаторій “Карпати” (Закарпаття).

Залишити відповідь