Юля Гординська – проектувальник автопілотів, супермама та слінгоконсультант

Юлю у дворі неможливо не помітити. По-перше, у неї синє волосся (не повністю, наполовину), по-друге, зазвичай вона у слінзі, з якого визирає малюк, по-третє, її завжди супроводжує галаслива компанія з трьох (а незабаром чотирьох) дітлахів! Малюки, можна сказати, частина її другої професії, адже за фахом вона магістр аерокосмічних систем керування, а за другою освітою – слінгоконсультант.

«З чоловіком ми познайомилися в гуртожитку університету, там у нас з’явився старший син Назар, пізніше ми шукали затишне місце для життя з дитиною і обрали Бучу, – згадує Юля. – У нашому будинку мешкаємо вже 7 років. Я ніколи не була «у декреті», завжди паралельно вчилася і працювала. Крім технічної освіти (так-так-так, я проектувала автопілоти), є ще економічна (маркетолог), плюс – диплом фітнес-інструктора (свого часу професійно займалася спортивною аеробікою) та диплом «графічного дизайнера».

Чому саме слінги. Коли старшому сину – Назару – було майже три роки, з’явився Дем’ян. Діти маленькі, помічників немає, саме тут мене і врятував слінг. А потім я випадково побачила об’яву про те, що магазин слінгів шукає слінгоконсультанта, ним я й стала. Навчилася всьому, пройшла додаткові курси і з часом разом з однодумцями створила і очолила ГО «Всеукраїнська Асоціація слінгоносіння». Ми проводимо слінгопаради, слінгофестивалі у різних містах, навчаємо консультантів он-лайн та офф-лайн. А ще у минулому році я видала книгу по слингоносінню «У подолі по-новому, або Сучасне слінгоносіння». Слінгоконсультування – це насправді те, що приносить мені задоволення: тут і дяка від батьків, які полегшили своє життя за допомогою слінга, і підтримка молодих мам, і радість за малюків, які спокійні та щасливі у маминому «подолі». Після консультацій відчуваю і втому і щастя – ще одна добра справа зроблена.  

Захоплення Люблю «дивних людей» – тих, хто не вписується у стандарти та норми. Я не завжди поділяю їх життєву позицію, але знайомство з ними дуже розсуває світогляд. Радію з того, що ми всі різні. Тому мене можна зустріти і на рок-фестивалях, і на тренінгах з саморозвитку і на зборах старовірів.

Проект для нашого будинку. Круто було б зробити онлайн барахолку. Особливо це актуально для дитячих речей/іграшок/книжок – з них можна було б і почати. Я  багато чого роздаю, багато що до мене приходить – за законом збереження енергії – ніщо нікуди не зникає.

Чим можу бути корисна сусідам. Консультації з носіння слінгів, послуги з графічного дизайну: розробка логотипів, буклетів, флаерів.

Залишити відповідь