Тетяна Кахіані – людина-позитив, педагог, психолог, оратор

Тетяна у нашому будинку живе лише півроки (раніше мешкала у Дніпрі), але іноді здається, що ми знайомі набагато довше. Так буває, коли людина відкрита до спілкування, щиро цікавиться іншими і відверто розповідає про себе. Тетяна – професійний психолог, оратор, і головне – людина, яка вміє радіти життю.

Освіта/фах. Викладач російської мови і літератури, дипломований сертифікований практичний психолог, психотерапевт, тренер з ораторського мистецтва.

Життєве кредо. «Пізнай себе – і ти пізнаєш богів і всесвіт», – вислів, що прийшов до нас з античності, став моїм життєвим кредо, «ключем доступу» до інструментів пізнання. Ще, коли була підлітком, я зрозуміла, що люблю людей і хочу, щоб моя професія була пов’язана з ними. Я стала психологом і ще жодного разу про це не пожалкувала. Сьогодні допомагаю іншим знаходити їх індивідуальні «ключі доступу» до пізнання себе та ситуацій, які необхідно вирішити

Захоплення/хоббі. «В мене широке коло інтересів: колекціоную дзвіночки, люблю спілкуватися з друзями, приймати гостей, готувати і дивувати прем’єрами блюд. З радістю проводжу виїзні весільні церемонії, подорожую. Умію радіти життю і приймати все, що відбувається в моєму житті філософськи і через призму позитиву».

Випадок з життя будинку. Одного разу мені треба було вставати в 4:30, щоб їхати в аеропорт. Запрограмувала будильник на музичному центрі і зробила якнайголосніше, щоб точно прокинутися. Прокинулася, зібралася і улетіла на два тижні. Весь цей час ранок моїх сусідів починався о 4.30 з « DU HAST» J.

Чим можу бути корисна сусідам: психологічні консультації у сфері пошуку себе та вирішення «непереборних обставин».

Залишити відповідь