Справа трьох ліхтарів

Запитання Правлінню ОСББ

Відповідає Тетяна Левдар, голова Правління ОСББ

– Додаткова міні-парковка нашого будинку (та, що з боку «Континенту») погано освітлена і геть не доглянута. Чи плануються якісь роботи щодо її благоустрою?      

– Я б хотіла встановити на стоянці три ліхтарі (їх треба придбати і підвести до них електричество) та обкласти плиткою клаптики землі, які роз’єднують основну і додаткову парковки з цього боку. Але ці питання ще треба узгодити з Правлінням та громадою.

– Полагоджені дахи на гірці та нові канати і баскетбольна сітка – це усі плани щодо розвитку дитячого майданчику цього літа?

– У планах-мріях  встановити у дворі дві лави -гойдалки з навісами, де могли б і мами з дітьми заховатися від спеки, і підлітки поспілкуватися. Ще є ідея на відносно порожньому п’ятачку біля тенісного столу встановити дитячий джип, щоб малюки могли кермувати, розважатися. Він коштує недешево, але це гарна і якісна річ, яка не зламається у перший день. І можливо, ми все ж таки вирішимо зробити на майданчику штучне покриття, щоб пісок у взуття не забивався – будемо вирішувати це питання шляхом голосування.

Залишити відповідь