Ніна Захарова – художниця і аудитор

Багато хто знає Ніну Захарову як професійного аудитора і голову Ревізійної комісії нашого будинку, але не всі в курсі, що Ніна ще й талановитий художник. «Я малювала з дитинства, – розповідає Ніна, – тоді це було на рівні шкільних плакатів та стінгазети – то була моя зона відповідальності. Але з професією художника не склалося, може це й на краще. Як говорить один мій друг: «Так, зараз я би зробив інакше, але тоді я був би зовсім іншою людиною». До свого дитячого захоплення повернулася, коли народився син. Я спостерігала, як він вчиться ходити, розмовляти, тримати ложку і зрозуміла, що немає нічого неможливого!»

Як захоплення змінило життя. Змінився увесь світ навколо мене, серед знайомих з’явилися нові, цікаві люди,  розширилися можливості. Навіть до роботи аудитором я стала підходити більш творчо, адже моя професія вимагає мислити нестандартно, аналізувати різні ситуації, мати незалежну думку – то і є творчість.  Наразі я учасник міжнародних виставок та ілюстратор декількох дитячих книг, виданих в Англії, Америці, Південно-африканській республіці та інших. Пишу олією та аквареллю.

Захоплення.  Подорожі, книги, музика, театр, спілкування з цікавими людьми, тиша.

Унікальність Бучі і нашого будинку. У Бучі багато чого чудом збилось в одну купу – і провінційність маленького містечка, і близькість столиці, і феодалізм на місцевому рівні, і велика кількість людей, які переїхали сюди з різних куточків України, кожен зі своїми традиціями, моральними принципами та поглядами на життя. Цей шалений мікс можна спостерігати і в нашому будинку – такий собі характерний зріз суспільства нашої країни.

Чим можу бути корисна сусідам.  Малюю на замовлення, викладаю малювання дітям та дорослим.  Далі – картини Ніни.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь