Наталія Вітковська – людина-посмішка, бізнес – тренер, коуч, HR

 

Візитна картка Наталії – відкрита, радісна і щира посмішка. Якщо вона вам посміхнулася при зустрічі, ви вже точно її запам’ятаєте. Втім, викликати довіру у людей – це частина роботи нашої сусідки, адже вона – професійний коуч – партнер у спілкуванні, який допомагає іншим віднайти свої справжні цілі, бажання та розкрити власний потенціал.  

Найкраще вміння. Працювати з людьми, діагностувати їх стан, ситуації, в яких вони опинилися, і надавати підтримку.

Освіта/фах. Міжрегіональна Академія управління персоналом – прикладна психологія; Wiesbaden Academy, WIAP, Німеччина – коуч-консультант в організаціях; Сертифікат «НЛП практик», Сертифікати тренінгових програм для тренерів: «Моделювання та проектування корпоративного тренінгу» і «Проведення і супровід тренінгу» та ін.
Універсальне джерело енергії. «Вважаю, що знайшла своє покликання. Я із задоволенням виконую свою роботу, вона у мене чудово виходить і я бачу її цінність для інших. Зазвичай я настільки захоплена своєю справою і отримую задоволення від самого процесу, що не ставлюся до нього, як до роботи».

Хоббі/захоплення. Психологія, коучинг, книги

Чим можу бути корисна сусідам. Консультації на сайті у рубриці «Запитання спеціалісту» у якості коуча, HRа, а також інідівідуальні консультації з питань пошуку себе і розкриття власного потенціалу.

 

Залишити відповідь