12 цікавих фактів про наш будинок

 1. Наш будинок останній в Україні, що було побудовано за державною Програмою сприяння молодіжному будівництву.
 2. Мати дітей у нашому будинку – комерційно вигідно, адже за кожну народжену дитину у родині, яка отримала кредит від держави, його сума суттєво зменшується.

3.  З забудовником – компанією «Укржитлокомплекс» нам явно не пощастило: здачу будинку було затримано на 2 роки, вартість квадратного підвищили удвічі, за фактом здачі будинку зникли підземна паркова (за проектом вона мала бути!), сантехніка та більшість вікон у еркерах з функцією відчинення (зараз відчиняється лише одне, а мали всі!). Але то були “квіточки”: на момент здачі, у будинку не було газу, опалення, електричества за постійною схемою та інших “дрібниць”.

4. Наш будинок один з найбагатодітніших у місті. За неофіційною статистикою, у ньому мешкає мінімум 300 дітей, тобто на кожну квартиру припадає по півтори дитини. Крім того, ми рекордсмени за кількістю супермам і супертат, які ризикнули народити трьох і більше дітей. У будинку аж 20 багатодітних родин!

5. Середній вік наших мешканців приблизно 38 років.  Якщо врахувати, що ВООЗ продовжила вік молоді до 44, наш будинок, можна сказати, Палац молоді та студентів.

6. Тарифи на комунальні послуги у нашому будинку нижче за середній показник у Києві та передмісті. Якщо у столиці середня вартість квадратного метру з минулого року складає 6,43 гривні, а у Бучі у новобудовах 5,97 (Новатор) – 6,98 (Рич Таун), то у нас 4,22 грн/кв.м. – для мешканців 1-го поверху та 4,85 грн/кв.м – для мешканців 2 – 9 поверхів. Непогано, правда?

7. За 8 років існування ОСББ його беззмінно очолює наша сусідка Тетяна Левдар, і хоч опозиція до офіційної влади будинку не спить (це добре, це ознака демократичного суспільстваJ), варто визнати: наш будинок доглянутий, у ньому налагоджені всі комунікації і він продовжує розвиватися – про це турбується голова ОСББ.

8. Наш будинок підтримує екологічний рух. Тепер у кожному парадному встановлені скрині для макулатури та пластикових кришечок, у поштові скрині біля ліфтів можна викидати використані батарейки. Кілька років тому звичайні сміттєві баки у нашому дворі було замінено на підземні – такі, що на 2/3 заховані під землею. Це добре, адже вітер і тварини не розносять сміття по двору, мінімізовано смітниковий «душок» і взагалі смітник виглядає цивільно. До речі, окремий бак у ньому також передбачений для пластика та картону.

9. Коли на всій Тарасівській і по місту зникає світло, у нас воно є, бо наш електропостачальник не «Київобленерго», як скрізь по місту, а «Укрзалізниця». А залізничному руху ажніяк не можна залишатися без електроенергії.

10. У нашому будинку живе багато цікавих людей: дизайнери, художники, викладачі вузів, сценаристи, журналісти, вчені, юристи, психологи, фінансові аналітики, мистецтвознавці, айтишники, лікарі, шеф-повари та інші, реалізовані у своїй справі фахівці, що, безумовно, підвищує рівень IQ нашої громади. 😉

11. За 8 років існування ОСББ власними силами було придбано, побудовано і налаштовано:

 •  газопостачання
 • електроенергія за постійною схемою
 • запущено роботу системи опалення
 • запрацювала станція очищення води від заліза
 • заасфальтована  дорога позаду будинку для під’їзду пожежної машини;
 • побудовано три автостоянки з двома автоматичними шлагбаумами;
 • з’явилися парканчики  та антипаркувальні стовпчики (їх розмалювала наша талановита сусідка Тетяна Литвинова);
 • поштові скриньки;
 • придбали для дитячого майданчика: дві пісочниці, дві спортивні секції, гойдалку, дитячий столик та ін.,
 • тенісний стіл;
 • сучасні лавочки;
 • наша територія стала язскарвішою та зеленішою, завдяки новим деревам і квітам, газонам та системі автополиву;
 • встановлено відеонагляд у парадних і ліфтах;

12. Першою дитиною, яка народилася у нашому будинку, була дівчинка – Маша Моісеєнко. Зараз їй, як і будинку, 9 років.

 

 

Залишити відповідь